Menu

Výlety do Krušných hor

Krásné i drsné Krušné hory a neobyčejné zážitky při jejich poznávání

Vodní nádrž Fláje

Vodní nádrž Fláje se nachází v Krušných horách přibližně 30 km od města Mostu nedaleko státní hranice se Saskem. Toto vodní dílo je díky unikátnímu technickému řešení kulturní památkou České republiky a těší se velkému zájmu z řad návštěvníků regionu. Přehrada je jedinou betonovou, pilířovou (uvnitř dutou) v Česku.

Dostupnost
autobusem z Litvínova, zastávka Český Jiřetín, Fláje, přehrada

Kontakt
Povodí Ohře, státní podnik
provoz Teplice
Novosedlická 758, 415 01 Teplice
tel.: 417 515 711
www.poh.cz

Moldavská horská dráha

Krušnohorská železnice vedoucí z Mostu do horské obce Moldava slouží nejen jako dopravní spojení mezi místy na trati, ale i jako nevšední zážitek při poznávání krajiny Krušných hor a Podkrušnohoří. Jízdou motoráčkem až na hřebeny Krušných hor budou nadšeni jak dospělí, tak hlavně děti.
www.moldavska-zeleznice.cz

Jízdenky
na nádražích ČD

 Aktuální jízdní řád ke stažení v pdf.

Sportovní areál Klíny

Sportovní areál Klíny situovaný v krásné přírodě Krušných hor je od Mostu vzdálen asi 20 km. Můžete ho navštívit v zimě i v létě. V zimě jsou návštěvníkům k dispozici 4 sjezdovky, snowpark, sedačková lanovka a četné běžecké tratě v okolí; v létě lanový park, bikepark, terénní koloběžky, tenisový kurt, dětská hřiště a venkovní lezecká stěna. Součástí areálu je i hotel, restaurace a wellness.

Dostupnost
autobusem z Litvínova
Sport areál Klíny, s.r.o
Rašov 64, 436 01 Klíny
Telefon: 607 818 797
ski@kliny.cz
www.kliny.cz

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies