Menu

Propagační materiály

Most a okolí: turistické cíle

Publikace Vás provede po nejzajímavěších místech v Mostě a jeho okolí. Nechybí praktické informace (otevírací doba, vstupné) ani mapy, na kterých jsou jednotlivé lokality vyznačeny.

Trojjazyčný (aj, nj, čj) průvodce je zdarma k dispozici v turistickém informačním centru.

 

 

 

Město Most v příbězích

Most v příbězích

Publikace Město Most v příbězích provede čtenáře po městě a okolí. Nechte si vyprávět příběhy o neobyčejné přeměně okolní krajiny a města samotného.

Zájemci si božuru mohou vyzvednout v turistickém informačním centru v budově Magistrátu města Mostu.

 

 

Sakrální památky Mostecka

Sakrální památky MosteckaSakrální památky Mostecka představují čtenářům nejen světově proslulý přesunutý děkanský kostel, ale seznamují je i s dalšími památkami v okolí Mostu.

Objevte s námi méně známé památky a umělecká díla sloužící převážně k církevním účelům. V případě zájmu si můžete publikaci vyzvednout v turistickém informačním centru.

 

 

Těžební oblast se zaniklými obcemi v turistické mapě

V mapě najdeme jak obce zničené těžbou, tak historické i současné těžební lokality. Drahá strana mapy obsahuje krátké představení zmizelých obcí Mostecka.

Tiskovina je zájemcům zdarma k dispozici v turistickém informačním centru.

 

 

 

 

 

Set tematických propagační materiálů

Set trojjazyčných (aj, nj, čj) propagačních materiálů představuje návštěvníkům turistické zajímavosti města a nejbližšího okolí. Soubor zahrnuje tyto informační letáčky:

Hrad Hněvín, Kostely v pohybu, Muzea a galerie, Přesunuté památky, Městské divadlo v Mostě, Regionální potraviny, Sportovně-rekreační areály, Sportovní zážitky, Hrady a zámky Mostecka, Vyhlídky Mostecka.

Zdarma k dostání v turistickém informačním centru i v elektronické podobě.

 

 

Cyklomapa: Most a okolí

cyklo

Cyklomapu pro všechny příznivce cykloturistiky vydalo město Most. Vyznačeno je na ní více než 160 kilometrů cyklistických tras.

Cyklomapa je rozdělena na dvě části. První část poskytuje cyklistům zajímavé tipy na cyklovýlety, kde jsou zároveň uveden profil a náročnost trasy. V druhé polovině se nahází mapa samotná.

Mapu je možno zakoupit v turistickém informačním centru nebo si ji zobrazit v elektronické podobě.

Popisy a profily tras, zajímavá místa

Cyklomapa Most

 

Katalog umělecká díla Jiřího Bradáčka a Václava Kyselky v Mostě

Přehled děl Jiřího Bradáčka a Václava Kyselky v Mostě doplněný životopisem obou umělců, mapou města a ukázkami děl Václava Kyselky, která realizoval mimo Most. Katalog je zdarma k dostání v turistickém informačním centru.

 

 

Katalog 6. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2014

Katalog 6. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2014Katalog 6. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2014 si zájemci mohou vyzvednout v turistickém informačním centru v budově Magistrátu města Mostu.

Umělci tvořili v areálu Nanebevzetí Panny Marie sochy na téma KAMENNÁ VODA.

 

Katalog 5. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2013

5. ročník foto
Katalog vydaný k 5. ročníku sochařského sympozia konaného v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.

Umělecká díla byla vytvořena z hořického pískovce na téma Krajina Duše, krajina těla. Tiskovina je zájemcům k dispozici pouze v elektronické podobě ZDE.

 

Katalog 4. ročníku sochařského sympozia v Moste 2012

4.ročník foto
Katalog vydaný k 4. ročníku sochařského sympozia konaného v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.

Umělecká díla byla vytvořena z hořického pískovce na téma MOSTY mezi kýmkoliv a čímkoliv. Tiskovina je zájemcům pouze v elektronické podobě ZDE.

 

Katalog 3. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2011

3. ročník foto

Katalog vydaný k 3. ročníku sochařského sympozia konaného v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.

Umělecká díla byla vytvořena z hořického pískovce na téma Oživení části obce v historickém kontextu. Tiskovina je zájemcům k dispozici pouze v elektronické podobě ZDE.

 

Katalog 2. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2010

2. ročník foto

Katalog vydaný ke 2. ročníku sochařského sympozia konaného v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.

Umělecká díla byla vytvořena z hořického pískovce na téma Člověk a socha v parku. Tiskovina je zájemcům k dispozici pouze v elektronické podobě ZDE.

 

Katalog 1. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2009

1.ročník foto

Katalog vydaný k 1. ročníku sochařského sympozia konaného v areálu kostela Nanebevzetí Panny Marie v Mostě.

Umělecká díla jsou vytvořena z javorového dřeva na téma Archetyp bytí v prostoru. Tiskovina je zájemcům k dispozici pouze v elektronické podobě ZDE.

Umělecká díla Jaroslava Bejčka a Li Ki Sun v Mostě

Katalog-Bejček foto

Přehled děl Jaroslava Bejčka a Li Ki Sun v dnešním Mostě doplněný životopisy manželů a přehlednou mapou je v tištěné podobě zdarma k dostání v turistickém informačním centru nebo v elektronické podobě ZDE.

 

Katalog umělecká díla Vladimíra Procházky a Reného Roubíčka v Mostě

umělecká díla foto

Přehled děl Reného Roubíčka a Vladimíra Procházky v Mostě doplněný životopisem obou umělců, mapou města a ukázkami děl Reného Roubíčka a Miluše Roubíčkové realizovaných mimo Most.

Katalog je zdarma k dostání v turistickém informačním centru nebo v elektronické podobě ZDE.

Katalog umělecká díla Stanislava Hanzlíka v Mostě

Hanzlík-foto

Přehled děl Stanislava Hanzíka v dnešním Mostě doplněný autorovým životopisem a přehlednou mapou je v tištěné podobě zdarma k dostání v turistickém informačním centru nebo v elektronické podobě ZDE.

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies