Menu

Offroadsafari

Průvodce industriální krajinou..

Vydejte se s Offroadsafari za příběhy a jedinečnými kontrasty naší krajiny. Vyrazit můžete na tematicky zaměřené výlety terénními vozy. Na výběr máte z několika oblastí – příroda, památky, industriální stavby, těžba uhlí, gastronomie, sportovní zážitky, válečné pozůstatky či tajemná místa. Pokud si nevyberete, můžete si i vytvořit výlet ušitý na míru přímo vám. A to vše v oblasti Krušných hor a Českého středohoří.

Na cestu s vámi vyrazí průvodce, který vám bude vyprávět příběhy o místních lidech, krajině a kultuře. Dozvíte se tak mnoho zajímavých informací. Bezpečnou jízdu zajistí zkušený řidič terénního vozidla.

Video: Offroadsafari

Jak objednat výlet

Výlet s Offroadsafari si můžete objednat přes jejich webové stránky. Vše je velmi jednoduché a rychlé. Ale pozor, je nutné aby byla požadovaná částka uhrazena předem.

Jaké výlety Offroadsafari nabízí

Jak již bylo zmíněno, v nabídce je velké množství výletů, které jsou vždy zaměřené na určité téma. Pro ty, co si nevyberou či chtějí jet jen v uzavřené skupině, je možnost výletu na přání.

Zážitkové výlety terénními vozy nejsou věkově omezené. Mohou se jich zúčastnit jak děti, tak starší lidé. Malým dětem ale musíte vzít s sebou autosedačku. Je potřeba zvážit, jaký výlet je pro daného účastníka vhodný. Bohužel, vás čtyřnohý mazlíček musí počkat doma, do terénního vozu totiž nesmí. S sebou potřebujete jen pevnou obuv do terénu a pokud nemáte program s gastronomickým zážitkem, tak i svačinu a pití. U výletů do podzemí nebo na lom ČSA vám přilbu zapůjčí. Pro absolvování nočních výletů a výletů do podzemí si vezměte raději i svou baterku.

Aktuální výlety

Výlety, které čekají na svůj termín

Offroadsafari s. r. o.

Příčná 1892/4, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 732 772 882
E-mail: info@offroadsafari.cz
Web: www.offroadsafari.cz

Provozní doba

  • pondělí – neděle
    8:00 – 20:00

Místo srazu většiny výletů

Areál RICO
Sokolská 30, 436 01 Litvínov