Menu

Mobilní rozhlas

Nová mobilní aplikace, která Vám umožní lepší komunikaci s městem a poskytne Vám veškeré důležité informace.

Co vás čeká?

Upozornění na strojní a blokové čištění, odstávky vody, uzavírky silnic, dotazy na vedení města, hlášení závad na nefunkční mobiliář, nepořádek, černé skládky, autovraky. Těšit se můžete na pravidelnou týdenní pozvánku na kulturní, sportovní a společenské akce a zajímavé zprávy z magistrátu formou newsletteru. To vše nadosah ruky. Aplikace Zlepšeme Česko-Mobilní rozhlas, přinese mnoho užitečných funkcí. Ocení je všichni, kteří chtějí být v obraze, zajímají se o dění v Mostě a také ti, kteří se rádi zeptají vedení města na nejrůznější dotazy a mají zájem se více zapojit do veřejného dění prostřednictvím dotazníkových průzkumů a anket.

Registrujte se zdarma ještě dnes

Zaregistrovat se můžete zdarma buď na webových stránkách www.mesto-most.mobilnirozhlas.cz a nebo po stažení aplikace Mobilní rozhlas, kterou najdete v telefonu s Androidem i systémem iOS.

Nebo vyplňte tištěný formulář, který doručíte na informační recepci budovy Magistrátu města Mostu, nebo do Turistického informačního centra, které sídlí vedle obřadní síně magistrátu.

 ZDE

 

 

 

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies