Menu

Virtuální prohlídky

Navštivte nejzajímavější místa Mostu z pohodlí svého domova..

Chystáte se do podkrušnohorského Mostu a nevíte jaká místa v něm navštívit? Plánování je teď mnohem snazší díky 360° virtuální mapě města Mostu. Ta naláká k návštěvě zajímavých míst, která lze předem probádat na mapě a pak teprve navštívit osobně.

Pohled na město Most
Fotografie: pohled z ptačí perspektivy na město Most

Virtuální prohlídky Vám umožňují prohlédnout si město Most z pohodlí domova. Díky vývoji nových technologií si nyní můžete místo, které Vás zajímá doslova projít a „volně“ se zde pohybovat. Vystoupat tak můžete na vyhlídkovou věž v areálu Funpark, prohlédnout si Památník obětem 2. světové války či se před návštěvou Magistrátu města Most podívat, kam přesně se k vyřízení Vaší záležitosti máte dostavit.

Virtuální mapu naleznete zde.

Virtuální mapa města Mostu je živý organismus, další zájmové body do ní budou postupně doplňovány. Více informací k tomuto projektu naleznete zde.

Virtuální procházky

Město Most si ještě můžete projít pomocí virtuálních procházek zajímavými místy ČR, kde jsou vyznačena naše největší turistická lákadla. Kromě města Most zde naleznete i okolní města v severní části České republiky či hlavní město Prahu. Všechny ostatní města a jejich virtuální procházky naleznete zde.