Menu

Autodrom Most

Nezapomenutelná jízda..

Na místě bývalého lomu Vrbenský byl vystavěn mostecký závodní okruh. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází Centrum bezpečné jízdy Polygon Most. Autodrom zve každoročně na řadu motoristických akcí, z nichž jednoznačně nejoblíbenější jsou závody tahačů Czech Truck Prix.

Automobilová zábava pro veřejnost

Okruh si mohou vyzkoušet nejen profesionální závodníci, ale i zájemci z řad veřejnosti ve vlastním voze nebo formou taxi jízdy se zkušeným jezdcem. Ten, kdo dává přednost jízdě v terénu, si v areálu může vypůjčit čtyřkolku, motorku nebo terénní vůz a dovádět na speciální dráze. Pro malé závodníky je k dispozici dětské dopravní hřiště s pravými dopravními značkami a fungujícími semafory. A pokud si zapomenou vozidlo, v areálu je možnost jej vypůjčit spolu s potřebným ochranným vybavením. Nebo se mohou vyřádit na prolézačkách se skluzavkou.

Pro zájemce je možné absolvovat kurz bezpečné jízdy na Polygonu. Tento kurz vám pomůže se vypořádat s krizovými situacemi při silničním provozu a jak jim předcházet. Vyzkoušíte si chování automobilu při zhoršeném stavu vozovky, jako je voda, sníh či námraza, brždění a vyhýbání v kopci či zatáčce a také jak zvládnout smyk na přední i zadní nápravě. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.

Mimo jiné je možné areál využít i jako odpočinkové místo, je zde totiž umístěna zóna pro pořádání pikniků. A pokud chcete opravdu originální místo pro oslavu, firemní večírek či svatbu, tak už dál rozhodně nehledejte.

Obrázek: Mapa areálu Autodrom Most
Mapka: Autodrom – areál, zdroj: Autodrom Most

Pokud si chcete areál předem prohlédnout, zkuste tak učinit pomocí panoramatické fotografie či virtuální prohlídky.

Autodrom Most

Tvrzova 5, 434 01 Most
Tel.: +420 476 449 970
E-mail: info@autodrom-most.cz
Web: www.autodrom-most.cz

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Autodrom