Menu

Kalendář kulturních, sportovních a společenských akcí na rok 2023

Děje se tady toho dost!

V Mostě se ani v roce 2023 nebudete nudit. Připraven je pro vás nespočet různých akcí. A protože je výčet vskutku rozmanitý, jsme si jistí, že si z našeho kalendáře vybere opravdu každý. Těšit se můžete jak na některé již tradiční akce města, tak na různé sportovní a kulturní akce či výstavy. Na své si samozřejmě přijdou také rodiny s dětmi, pro které je naplánováno mnoho zábavných akcí. Na tento rok jsou ale připraveny i naprosté novinky, které se, doufáme, budou také těšit velké oblibě.

Chcete malou ochutnávku z plánovaných akcí? Co takhle Saurday Nights aneb sobotní malé plesy v hotelu Cascade, tradiční Velikonoční jarmark na 1. náměstí, Dny vína na Benediktu pro všechny milovníky vinné révy, Květnové cykloputování, festival dobrého jídla a pití Food truck festival, oblíbené závody na hladině jezera zvané Dračí lodě, hudební festival Benedikt Music Open a Folkový Most na Benediktu, nejoblíbenější závody automobilové sezony Czech Truck Prix, dvoudenní Mostecká slavnost, dětmi i rodiči oblíbené Technohraní či každoroční vánoční program na 1. náměstí a silvestrovský ohňostroj.

Pokud se chcete k jednotlivým akcím dozvědět více, sledujte naše příspěvky v sekci všechny akce, kde tyto budeme postupně zveřejňovat. Každý měsíc pro vás také vytváříme měsíční kalendář akcí, ve kterém naleznete akce jednotlivých kulturních či sportovních zařízení. No a jestli chcete opravdu vědět, jak se říká, kde se co šustne, tak se zaregistrujte do naší aplikace Munipolis – Mobilní rozhlas, prostřednictvím kterého posíláme detailní týdenní přehled akcí a mnohem mnohem více.

Pozor, změny termínů v kalendáři akcí

  • Den magistra Edwarda Kelleyho – akce se odehraje v areálu Oblastního muzea a galerie v Mostě
  • Benedikt Music Open – termín konání se přesunul z původního 24. na dřívější termín 17. června 2023.
  • Svátek seniorů – termín konání se přesunul z původního termínu 24. září o den dříve, tedy na 23. září 2023
  • Slavnostní otevření parku Střed – akce se v tomto termínu ruší, o náhradním termínu budeme informovat
  • Květnové cykloputování – akce byla zrušena