Menu

Krušnohorská NEJ

Nominujte svou oblíbenou novinku v anketě Krušnohorská NEJ...

O co se jedná?

Anketa Krušnohorská NEJ se koná opět po roce a jde již o její čtvrtý ročník. Jedná se o anketu, v níž veřejnost nominuje své oblíbené novinky v oblasti cestovního ruchu v Krušných horách a následně pro ty nominované hlasují. Novinka s nejvyšším počtem hlasů se stává vítězem a kromě titulu získá i zajímavou cenu.

Turisté mohou tedy nominovat do soutěže novinku, která je v roce 2022 nejvíce oslovila. Může to být akce, zážitek, nově otevřená restaurace, ubytování nebo třeba propagační materiál, nový časopis o cestování, aplikace, webové stránky, prostě cokoliv, co podporuje cestovní ruch v regionu. Podmínkou je, aby se jednalo o novinku z roku 2022 a to pouze z oblasti Chomutovska, Mostecka, Litvínovska, Bílinska, Teplicka a horské části Krušných hor.

Vítězem 1. ročníku za rok 2019 byl Funpark v Mostě, za rok 2020 získala první místo Zipline na Klínech a za rok 2021 byl vítězem Selský dvůr Braňany. Kdo to bude letos?

Jak nominovat svého oblíbence?

Pokud již máte svého favorita, kterého byste chtěli do soutěže nominovat, můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu na info@krusne-hory.org. Prosím uveďte do předmětu e-mailu: Krušnohorská NEJ. Zasílat své nominace můžete až do pátku 31. března 2023. Následně bude výčet nominovaných zveřejněn a bude zahájeno hlasování na sociálních sítích.

Plakát: Krušnohorská NEJ 2022
Plakát: Krušnohorská NEJ 2022

Pro více informací navštivte oficiální webové stránky Destinační agentury Krušné hory či facebookový profil Krušné hory – volný čas a turistika. Nad akcí převzal záštitu hejtman Ústeckého kraje Ing. Jan Schiller.