Menu

Nové propagační předměty v prodeji

Máme pro vás nachystáno hned několik novinek..

S radostí vám oznamujeme, že měsíce práce nám přinesly zasloužené ovoce a my se tak nyní můžeme pochlubit novými propagačními předměty. Těšit se můžete na dětskou brožurku pro všechny malé cestovatele či novou měnící pohlednici jezera Most. A když už jsme u jezera Most, tak pro vás máme nově v nabídce i pár předmětů s novým logem jezera, které vybrali sami obyvatelé města Most. Doufáme, že se vám budou líbit a vykouzlí i úsměv na tváři. Všechny nové předměty zakoupíte v našem Turistickém informačním centru.

Most očima dětí

Chtěli jsme vytvořit něco hezkého pro děti již delší dobu a konečně se nám k tomu naskytla skvělá příležitost. Informační brožurka o tom, co mohou děti v Mostě navštívit je plná tipů, zajímavostí, fotografií a krásných ilustrací. A aby se dětem ještě víc líbila, naleznou v ní i interaktivní prvky jako je spojovačka, hledání rozdílů, omalovánka a pexeso. Zadní strana brožury v sobě schovává pohlednici, na kterou mohou dětičky napsat pozdrav z dovolené či něco hezkého nakreslit.

  • Novou brožurku Most očima dětí zakoupíte za 39 Kč.
Fotografie: Brožura Most očima dětí
Fotografie: Brožura Most očima dětí

Měnící pohlednice okolí jezera

Takovouto pohlednici již v nabídce máme, ale jelikož už máme jezero Most zpřístupněné, tak jsme se rozhodli udělat obnovu. Na nové měnící se pohlednici tak uvidíte fotografii starého města Most v kontrastu s fotografií jezera ze dne jeho otevření, tedy z 12. září 2020. Opět je pohlednice umístěna v kapse, na jejíž zadní straně jsou fotografie dvanácti vybraných budov. Ty jsou očíslovány a označeny na fotografii původního města Most na přední straně. Novinkou je umístění souřadnic, podle kterých snadno při další procházce kolem jezera naleznete, kde jaká budova stávala.

  • Pohlednice je k zakoupení za 72 Kč.
Fotografie: Měnící pohlednice okolí jezera
Fotografie: Měnící pohlednice okolí jezera

Plážová podložka s logem jezera Most

Abyste si pobyt u jezera Most více zpříjemnili, připravili jsme pro vás plážovou podložku. Již s sebou tak nemusíte vláčet deky, bude Vám stačit tato lehká podložka, jež se dá složit do praktického obalu do tvaru tubusu. Vy ji tak můžete mít vždy po ruce. Podložka je vyrobena z lehkého omyvatelného materiálu, který koupací sezonu u jezera jistě řádně obstojí. Pokud se rádi protahujete na čerstvém vzduchu, můžete ji využít i jako podložku na cvičení – například jógy.

  • Zakoupit si ji můžete za 169 Kč.
Fotografie: Plážová podložka s logem jezera Most
Fotografie: Plážová podložka s logem jezera Most

Nafukovací míč a sada na tenis s logem jezera Most

Mysleli jsme i na ty z vás, které nebaví u vody pouze ležet, ale chtějí se i trochu hýbat. Den u jezera si totiž můžete zpříjemnit pinkáním s nafukovacím míčem, který je vhodný jak na souš, tak do vody. Nafukovací míč je velmi lehký, to z něj dělá ideálního kandidáta ke hře i pro děti. Další zábavu pro zpříjemnění slunečného dne u vody nabízí sada dřevěných pálek na plážový tenis. Ta obsahuje dvě dřevěné pálky a jeden plastový míček. Můžete si tak s kamarádem nebo kamarádkou společně zahrát a potom se jít osvěžit do jezera.

Fotografie: Nafukovací míč a sada na tenis s logem jezera Most
Fotografie: Nafukovací míč a sada na tenis s logem jezera Most
  • Nafukovací míč zakoupíte za 48 Kč a sadu na plážový tenis za 167 Kč.

Ručník a vak s logem jezera Most

Samozřejmě, že se nezapomnělo ani na praktické věci, které u vody budete potřebovat. Proto máme nově v nabídce i modrý ručník s vyšívaným logem jezera Most. Měkký ručník určitě skvěle poslouží všem, kdo v krásném počasí tráví u jezera svůj volný čas. Ti, kdo k jezeru dojíždějí třeba na kole nebo s sebou nepotřebují moc věcí, si určitě oblíbí náš nový vak na záda modré barvy. Tento vak je i přes své rozměry dosti prostorný a vy si tak do něj můžete uložit cokoli, co ke svému výletu k vodě potřebujete.

Ručník je k zakoupení za 152 Kč a vak na záda za 66 Kč.

Fotografie: Ručník a vak s logem jezera Most
Fotografie: Ručník a vak s logem jezera Most

Plážová taška s logem jezera Most

Pokud se chcete k jezeru vydat stylově, tak doporučujeme právě tuto plážovou tašku. Modrá taška je velmi prostorná, takže se vám do ní vejde vše, co je k celodennímu pobytu u vody potřebné. Je vyrobena z lehkého materiálu, který ale zároveň něco vydrží. Zabalit si s sebou tak můžete i oběd, knihy či hry, které zkrátí dlouhou chvíli. Vaše drobné předměty můžete schovat v praktické malé kapse, která se dá uzavřít. Budete tak mít jistotu, že je neztratíte. A když už nebudete chtít tašku využívat, složíte ji do malé kapsy a uložíte na další sezonu u vody.

  • Plážovou tašku můžete zakoupit za 66 Kč.
Fotografie: Plážová taška s logem jezera Most
Fotografie: Plážová taška s logem jezera Most

Turistické informační centrum Most

Radniční 1/2, 434 69 Most
Tel.: +420 476 448 220 (223)
Mob.: +420 774 105 314
E-mail: infocentrum@mesto-most.cz
Web: www.imostecko.cz

Otevírací doba

1. května – 30. září
Po – Pá 9:00 – 17:00
So 9:00 – 14:00

V tomto období je otevřeno i ve státní svátky.

1. října – 30. dubna
Po – Pá 9:00 – 17:00

Dostupnost

Naleznete nás v budově Magistrátu města Most vedle obřadní síně.
GPS: N 50°30.184′, E 13°38.421′

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, 1. náměstí
Tramvají MHD – zastávka Most, 1. náměstí