Menu

Jungle Aréna

Zábavní centrum pro všechny malé děti..

Vyrazili jste do Mostu s dětmi a počasí vám zrovna nepřeje? Nebo hledáte místo, kde se pořádně vyřádí a přitom si všichni užijete spoustu zábavy? Tak to jste právě našli to správné místo. Jungle Aréna v Mostě je kryté zábavní centrum, které na své velkorysé ploše 3 000 m nabízí všem svým malým i velkým návštěvníkům nespočet atrakcí k trávení volného času. Zároveň nabízí skvělé zázemí pro konání dětských akcí či oslav. Tak hurá do jungle, tady je zkrátka zábava zaručena.

Pokud se chcete předem podívat, jak to uvnitř tohoto zábavního centra vypadá a co všechno na vás zde čeká, tak jej navštivte prostřednictvím virtuální prohlídky nebo zhlédněte video níže.

Videopozvánka: Jungle Aréna

Atrakce pro malé dobrodruhy

Jak již bylo zmíněno, toto centrum nabízí velké množství různých atrakcí. A jelikož tady platí přísloví kdo si hraje nezlobí dvojnásob, tak zde naleznete opravdu vše, na co si vzpomenete. Malí návštěvníci se mohou těšit na všelijaké prolézačky, klouzačky, bobovou dráhu, kolotoč či skákací hrad. Mohou se také projet na šlapadlu, koloběžce a dokonce i v elektrickém autíčku po speciální dopravním hřišti. Spolu s dospěláky se poté mohou utkat na fotbalovém či basketbalovém hřišti nebo si spolu zkusit zahrát air hockey a stolní fotbálek. Pro zdatné děti je k dispozici lezecká stěna a pro ty, co si chtějí vyzkoušet svou mušku, je v nabídce střelecká aréna, kdy se zkouší trefit plastovým míčkem do koše. Nezapomnělo se ale samozřejmě ani na ty nejmenší návštěvníky, pro ně je zde speciální dětský koutek s atrakcemi, které jsou pro ně vhodné a bezpečné.

Více o jednotlivých akcích naleznete na webových stránkách centra.

Odpočinek pro malé i velké návštěvníky

Po tolika pohybu a zábavy je potřeba si také trochu odpočinout a načerpat nové síly. Přesně k tomuto je určená místní kavárna. V nabídce naleznete jak teplé a studené nápoje, pro zahnání žízně, tak i něco dobrého k jídlu. A to ať už se jedná o sladké či slané pokrmy. No a unavení dospěláci zde mohou nad hrnkem kávy odpočívat při sledování jejich dovádivých ratolestí při hrách.

Pokud zde chcete uspořádat akci pro děti či dětskou narozeninovou oslavu, pak můžete využít narozeninového balíčku. Jeho sestavení a objednání můžete provést na telefonním čísle +420 733 181 919 nebo na webových stránkách centra. Podrobnosti k těmto balíčkům naleznete vypsané v souboru níže.

Banner: Jungle Aréna

Jungle Aréna

Jaroslava Průchy 1682, 434 01 Most
Tel.: +420 733 181 919
E-mail: info@junglearena.cz
Web: www.junglearena.cz

Otevírací doba

  • Po 13:00 – 19:00
  • Út – Ne 9:00 – 19:00

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Dům peněžnictví