Menu

Jump Family Most

Největší trampolínkové centrum v okolí..

Pro všechny ty, kteří si rádi užívají pohyb, a natož skákání, je v provozu skákací aréna Jump Family Most. Naleznete zde mnoho různých atrakcí, na kterých se zabaví celá rodina. A jak určitě dobře víte, skákání podporuje dobrou náladu a přispívá k našemu celkovému zdraví. Tak neváhejte a běžte si zaskákat.

Videopozvánka: Jump Family Most

O Jump Family

Začátkem prosince roku 2020 se slavnostně otevřela mostecká pobočka Jump Family a rozšířila tak nabídku sportovního vyžití pro rodiny s dětmi a dospělé v našem městě. Jedná se o druhou pobočku v Ústeckém kraji, tu první naleznete přímo v Ústí nad Labem. Mostecká aréna patří do skupiny pěti skákacích arén Jump Family, které společně tvoří největší síť v celé České republice. Další pobočky naleznete v Plzni, Českých Budějovicích a také v Olomouci.

Nabídka služeb

Jump Family Most nabízí širokou škálu aktivního vyžití. Těšit se můžete na spoustu klasických i sportovních trampolín či překážkových drah. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je zde připraven zábavný koutek. A rodiče, kteří zrovna čekají, až se jejich děti vyskáčou, mohou zatím navštívit zdejší kavárnu, vychutnat si skvělou kávu a dát si něco malého na zub. Samozřejmostí jsou také převlékárny a sociální zařízení. Každý skákající obdrží při příchodu klíček ke skříňce za vratnou zálohu 50 Kč.

Pokud máte doma nadšeného skokana, který by se chtěl naučit nové techniky skákání a získat tak potřebné zkušenosti, rozhodně využijte možnost lekce s trenérem. Dále jsou v nabídce kroužky pro děti, příměstské tábory, pořádání oslav či teambuildingových akcí. V nabídce kroužků naleznete oblíbený parkour, bojové sporty, cheerleading, gymnastiku a baby jump pro nejmenší. Novinkou pro rok 2022 je kroužek moderní gymnastiky. A pozor, pro opravdu velké dobrodruhy a nadšence do skákání se zde pořádají i speciální akce s přespáním v areálu.

Vzhledem k omezené kapacitě centra je doporučeno si udělat předem rezervaci, kde uvedete den, hodinu a počet skákajících. Začíná se skákat každou celou hodinu a abyste se neobrali o cenný čas na skákaní, je dobré přijít alespoň o 15 minut dříve. Stihnete si tak v klidu vše vyřídit, převléknout se a absolvovat bezpečnostní instruktáž.

Pro více informací k právě pořádaným kroužkům, akcím či k nabídkám k pořádání akcí navštivte oficiální webové stránky Jump Family Most nebo sledujte jejich profil na Facebooku.

Jump Family Most

Velebudická 1247, 434 01 Most
Tel.: +420 778 928 778
E-mail: info.most@jumpfamily.cz
Web: www.jumpfamily.cz

Otevírací doba

  • Po – Ne
    11:40 – 19:00
  • So – Ne, státní svátky a prázdniny
    9:00 – 19:00

Letní otevírací doba

  • 1. července – 31. srpna
    9:00 – 19:00

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Velebudická
Tramvají MHD – zastávka Most, Velebudická