Menu

Jump Family Most

Největší trampolínkové centrum v okolí..

Pro všechny ty, kteří si rádi užívají pohyb, a natož skákání, je v provozu skákací aréna Jump Family Most. Naleznete zde mnoho různých atrakcí, na kterých se zabaví celá rodina. A jak určitě dobře víte, skákání podporuje dobrou náladu a přispívá k našemu celkovému zdraví. Tak neváhejte a běžte si zaskákat.

Videopozvánka: Jump Family Most

O Jump Family

Začátkem prosince roku 2020 se slavnostně otevřela mostecká pobočka Jump Family a rozšířila tak nabídku sportovního vyžití pro rodiny s dětmi a dospělé v našem městě. Jedná se o druhou pobočku v Ústeckém kraji, tu první naleznete přímo v Ústí nad Labem. Mostecká aréna patří do skupiny pěti skákacích arén Jump Family, které společně tvoří největší síť v celé České republice. Další pobočky naleznete v Plzni, Českých Budějovicích a také v Olomouci.

Nabídka služeb

Jump Family Most nabízí širokou škálu aktivního vyžití. Těšit se můžete na spoustu klasických i sportovních trampolín či překážkových drah. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je zde připraven zábavný koutek. A rodiče, kteří zrovna čekají, až se jejich děti vyskáčou, mohou zatím navštívit zdejší kavárnu, vychutnat si skvělou kávu a dát si něco malého na zub. Samozřejmostí jsou také převlékárny a sociální zařízení. Každý skákající obdrží při příchodu klíček ke skříňce za vratnou zálohu 50 Kč.

Pokud máte doma nadšeného skokana, který by se chtěl naučit nové techniky skákání a získat tak potřebné zkušenosti, rozhodně využijte možnost lekce s trenérem. Dále jsou v nabídce kroužky pro děti, příměstské tábory, pořádání oslav či teambuildingových akcí. V nabídce kroužků naleznete oblíbený parkour, bojové sporty, cheerleading, gymnastiku a baby jump pro nejmenší. Novinkou pro rok 2022 je kroužek moderní gymnastiky. A pozor, pro opravdu velké dobrodruhy a nadšence do skákání se zde pořádají i speciální akce s přespáním v areálu.

Vzhledem k omezené kapacitě centra je doporučeno si udělat předem rezervaci, kde uvedete den, hodinu a počet skákajících. Začíná se skákat každou celou hodinu a abyste se neobrali o cenný čas na skákaní, je dobré přijít alespoň o 15 minut dříve. Stihnete si tak v klidu vše vyřídit, převléknout se a absolvovat bezpečnostní instruktáž.

Pro více informací k právě pořádaným kroužkům, akcím či k nabídkám k pořádání akcí navštivte oficiální webové stránky Jump Family Most nebo sledujte jejich profil na Facebooku.

Skákací centrum Jump Family Most disponuje následujícími atrakcemi:

Bezpečnostní opatření

Jelikož se jedná o areál, ve kterém jeho návštěvníci sportují a volně se pohybují, tak je nutné dodržovat určitá bezpečnostní opatření, aby se předešlo nechtěným úrazům. Jak již bylo zmíněno, je doporučeno dorazit minimálně patnáct minut předem, kdy budete mít čas na převléknutí a hlavně na vysvětlení základních bezpečnostních pravidel.

Některá bezpečnostní opatření se týkají již příchodu – tedy musíte se na ně vybavit z domova. Konkrétně se jedná o to, že musíte mít protiskluzové pogumované ponožky a správné, pohodlné, funkční oblečení. Skákání v džínách není povoleno. No a pokud pogumované ponožky zapomenete či je ještě nevlastníte, tak nezoufejte. Můžete si je zakoupit na recepci za 119 Kč. Dále je ještě doporučeno mít s sebou nějaké pantofle pro pohyb po areálu mezi atrakcemi. A potom už si jen užijete skvělou a hlavně bezpečnou zábavu.

V době pandemie se areál řídí platným vládním nařízením. Přesné informace naleznete zde.

Ceník služeb

Druh vstupnéhoVstupné na 1 hodinuVstupné za každou další hodinu
Základní 259 Kč159 Kč
Rodina – 3 osoby619 Kč419 Kč
Rodina – každý další člen169 Kč119 Kč
Tabulka: vstupné

Samozřejmostí je možnost návštěvy ve skupině, kterou mohou využít například školy či firmy v rámci teambuldingu. Pokud si však chcete přijít zaskákat v početnější skupině, tak je potřeba si předem vytvořit rezervaci. Učinit tak můžete prostřednictvím e-mailu manager.most@jumpfamily.cz. Při skupinových rezervací ale platí následující:

 • Děti do 6 let musí při skákání doprovázet dospělá osoba.
 • Děti do 15 let musí v prostorách arény doprovázet dospělá osoba.
 • Doprovod dítěte neplatí vstupné, tzn. neprovádí rezervaci, platí pouze skákající.  

Pokud chcete Jump Family Most navštívit opakovaně, na celý den nebo vás láká docházet na kroužek či byste si rádi zkusili zaskákat pod vedením zkušeného lektora, tak je zde připraveno několik zvýhodněných vstupných. Při zvolení jakéhokoliv individuálního tréninku zahrnuje níže uvedená cena poplatek za lektora i vstupné. Naopak 30 minutová lekce o základech jumpingu je pouze nadstavbou k výše uvedenému vstupnému.

Druh vstupnéhoCena za vstupné
Celodenní (Po – Pá)690 Kč
Permanentka – 10 hodin1 899 Kč
Permanentka – 10 vstupů2 790 Kč
Jump Klubík – děti do 4 let60 Kč
Kroužek – zkušební hodina250 Kč
Kroužek – na pololetí3 590 Kč
Kroužek – 10 lekcí + 2 hodiny volného skákání2 590 Kč
Kroužek – 20 lekcí + 4 hodiny volného skákání4 590 Kč
Tabulka: zvýhodněné vstupné, permanentky, kroužky, skákání s lektorem

Jump Family Most

Velebudická 1247, 434 01 Most
Tel.: +420 778 928 778
E-mail: info.most@jumpfamily.cz
Web: www.jumpfamily.cz

Otevírací doba

 • Po – Ne
  11:40 – 19:00
 • So – Ne, státní svátky a prázdniny
  9:00 – 19:00

Letní otevírací doba

 • 1. července – 31. srpna
  9:00 – 19:00

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Velebudická
Tramvají MHD – zastávka Most, Velebudická