Menu

Ostatní zábavní centra

Tipy na trávení volného času i za špatného počasí..

Přijeli jste na výlet do Mostu a nevíte co podniknout? Zkuste jeden z našich osvědčených tipů na skvělou zábavu. Tato místa navíc můžete navštívit za každého počasí a v jakoukoli roční dobu. Tak hurá za zábavou.

Sportovka Laser Aréna

Co Vás zde čeká

Přijďte si společně užít pořádnou dávku adrenalinu a zábavy. Oblíbená hra laser game je vhodná pro malé i velké hráče. Aktuálně si můžete vybrat ze dvou herních módů: všichni proti všemtýmovou hru s rozdělením až na 6 týmů. A k tomu si ještě můžete vybrat hudbu, která bude při hře hrát. Každý hráč obdrží speciální vestu, která během hry počítá zásahy a laserovou pistoli. Hra probíhá v temné, mlhou naplněné Aréně, ve které jsou nasvíceny pouze překážky, za které se lze při hře schovávat. Jedna hra trvá 15 minut a je možné si pro lepší zážitek navolit několik her za sebou. Samozřejmostí jsou šatny s uzamykatelnými skříňkami pro úschovu osobních věcí. Svou hru si můžete zarezervovat předem zde. Pouze je nutné počítat s tím, že se do arény musíte dostavit min. 20 minut před danou rezervací.Bowling Benedikt Most

Co Vás zde čeká

Bowling Benedikt Most disponuje čtyřmi klasickými drahami a jednou speciální dráhou pro děti. Herna je klimatizovaná a nekuřácká. Hráči mají zapůjčení speciální bowlingové obuvi v ceně a také možnost uložit si své osobní věci v uzamykatelných skříňkách. Jelikož se zde nachází i restaurace, tak si můžete během hry dopřát i nějaké to občerstvení. Pokud si přijdete zahrát ve večerních hodinách, promění se herna v magickou, a to díky UV osvětlení. Konají se zde i různé turnaje či firemní akce, proto doporučujeme rezervaci předem.

Sportovka Laser Aréna

Moskevská 2428, 434 01 Most
Tel.: +420 731 620 619
E-mail: info@lasergamemost.cz
Web: www.lasergamemost.cz

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Sever

Bowling Sportovka Most

Moskevská 2428, 434 01 Most
Tel.: +420 476 127 192
E-mail: info@sportovka-bowling.cz
Web: www.sportovka-bowling.cz

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Sever

Bowling Benedikt Most

Rekreační 1048, 434 01 Most
Tel.: +420 476 000 055, +420 602 105 555
E-mail: recepce@benediktmost.cz
Web: www.benediktmost.cz

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Benedikt