Menu

Studio3

Místo plné kultury, kde se pro každého něco najde..

Pro fanoušky kultury máme ideální místo, které splní všechna jejich očekávání. Je libo koncert, divadelní představení, přednášku, herní večery či jiné zajímavé akce? Tak vyrazte do Studia3! Jedná se o multifunkční sál, který v září roku 2021 slavnostně otevřelo mostecké studio Ponte records. Naleznete jej v suterénu Městské knihovny Most, hned za rohem, jen pár kroků od nahrávacího studia Ponte records. A nudu zde rozhodně nečekejte. Každý měsíc čeká na návštěvníky jiný kulturní program. To je hlavním důvodem, proč si zde něco svého nalezne opravdu každý.

Během akcí je návštěvníkům k dispozici také malý bar, který se nachází v horní části celého prostoru. V nabídce jsou chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje a drobné pochutiny, které tyto nápoje příjemně doplní. Vnitřní prostory studia byly ozvláštněny malovanými stoly. Jednotlivé stoly pomalovali různí umělci a motivy si vždy vymysleli sami. Každý kus je tak originál. Hostům dělají ve Studiu3 radost od roku 2022. Navštivte jakoukoli akci z programové nabídky a usaďte se k takovému originálu i vy.

Vstupné na pořádané akce uhradíte při vstupu na danou akci či v předprodeji přímo v budově Studia3 v Nahrávacím studiu Ponte records, s r o, a to každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin. Více informací k jednotlivým akcím naleznete v našem pravidelném měsíčním přehledu zde, na webových stránkách Studia3 nebo na oficiálním facebookovém profilu Studia3.

Studio3

Moskevská 12, 434 01 Most
Tel.: +420 602 467 736
E-mail: ponte@ponterecords.cz
Web: www.pontestudio3.cz
FB: www.facebook.com/pontestudio3

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Okresní soud