Menu

Koupaliště Ressl

Relaxace i zábava na jednom místě..

Koupaliště Ressl nabízí svým návštěvníkům příjemný odpočinek a mnohé sportovní aktivity. Areál se nachází pod úpatím vršku Ressl a je tak obklopen zelení. Díky tomu je ideálním místem k relaxaci a úniku od stresu města. Vzhledem k jeho krásné lokalitě si návštěvníci často ani neuvědomují, že se stále nacházejí ve městě. Jelikož se jedná o výhradně venkovní koupaliště, není jeho provoz celoroční.

Plavání

V areálu se nachází jeden rekreačně – plavecký bazén se zábavnými vodními prvky. Ti, kdo nechtějí pouze plavat, ale také si užít trochu zábavy, zajisté ocení tobogán či skluzavku. Pro nejmenší je zde samozřejmě i brouzdaliště. Travnatý porost, jež se vyskytuje v celém areálu pobízí k příjemnému posezení. Nezapomeňte si tak s sebou vzít deku či velký ručník.

Restaurace

Samozřejmostí je i nabídka občerstvení. To zajišťuje Restaurace koupaliště Ressl. Jedná se o stylovou restauraci s interiérem z přírodních materiálů a zastřešenou terasou. Na terase naleznete také venkovní gril, na kterém jsou v letních měsících připravovány oblíbené grilované pochoutky. Prostory restaurace jsou také vhodné pro pořádání svateb, rautů či podnikových večírků. Více informací o restauraci, její otevírací době či jídelním lístku se dozvíte zde.

Sportovní aktivity

Kromě plavání však areál nabízí i nemalé množství sportovního vyžití. Hned vedle bazénu se nachází velké zahradní šachy, které si můžete zahrát, zatímco se sluníte po vodních radovánkách. Děti se zase zabaví na přilehlém dětském hřišti. Pro ty náročnější je na mírném svahu nad budovou restaurace umístěno minigolfové hřiště. Milovníci míčových sportů zase ocení beachvolleyballové hřiště. Další možnost trávení volného času sportem v areálu koupaliště poskytují tenisové kurty. Nacházejí se zde hned dva kurty v zastřešené nafukovací hale. Prostory si tak ke své hře či tréninku můžete pronajmout celoročně.

Vstupné

Celodenní – včetně vodních atrakcí a skákacího hradu

 • Dospělí: 150 Kč
 • Děti do 150 cm: 110 Kč
 • Senioři, držitelé ZTP: 120 Kč
 • Děti do 2 let: zdarma

Zvýhodněné – po 16. hodině

 • Dospělí: 100 Kč
 • Děti do 150 cm: 70 Kč

Koupaliště Ressl

Slovanská 802, 434 01 Most
Tel.: +420 476 000 830
E-mail: sas.most@seznam.cz
Web: www.sas-most.cz

Provozní doba

 • Po – Ne
  9:00 – 19:00
  (dle počasí)

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Pod Resslem