Menu

Vědecká ilustrace a fotografie v entomologii

19. září 2019 – 31. ledna 2020, od 17:00 hodin, ve výstavních prostorách Oblastního muzea a galerie v Mostě

Co Vás čeká

Oblastní muzeum a galerie v Mostě Vás zve na výstavu fotografií Pavla Krásenského – Vědecká ilustrace a fotografie v entomologii, která se uskuteční ve výstavních prostorách Oblastního muzea a galerie v Mostě, ve čtvrtek 19. září v 17:00 hodin.

Jedná se o autorskou výstavu Pavla Krásenského, který se již od 20 let aktivně věnuje vědecké ilustraci a fotografii. Jeho ilustrace a fotografie se objevují v řadě českých, ale i zahraničních časopisů nebo knih. Věnuje se především perokresbě a tzv. skládané makro fotografii, které mají v entomologii dlouholetou tradici.

Celá výstava bude doplněna vědeckými publikacemi a dalšími tištěnými materiály, ve kterých se kresby a ilustrace autora objevily. Bude krátce zmíněn i postup vzniku ilustrované kresby, včetně pomůcek a triků, které pomáhají autorovi dosáhnout co nejlepších a nejpřesnějších výsledků.

Více informací k výstavě se dozvíte zde.

Otevírací doba

  • úterý – neděle: 12:00 – 18:00
  • Svátky: 10:00 – 18:00

Vstupné

  • základní: 30 Kč
  • snížené: 15 Kč

Místo konání

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies