Menu

The Most RUN

14. dubna 2023, od 18:30 hodin, Autodrom Most

Co vás čeká

Sportu není v Mostě nikdy dost! A proto je pro všechny jeho příznivce naplánována další sportovní událost. Tentokrát budete mít unikátní příležitost si přijít zaběhat na mostecký autodrom a po dlouhé zimě tak rozhýbat své tělo. Akce proběhne v pátek 14. dubna 2023 a sportovci vyrazí na trať společně v 18:30 hodin. Poběží se po závodní dráze mosteckého okruhu, která měří 4 km. Počet uběhnutých kilometrů si přitom zvolíte sami dle vlastního zvážení. Můžete si dát jedno, dvě nebo tři kolečka. Čas zaběhnutého kola nebude měřen, takže pokud si chcete svůj výkon změřit, nezapomeňte na vlastní vybavení. Věkový limit účastníků není nijak limitován. Zaběhat si může přijít opravdu každý. Počítá se i s účastí rodin s dětmi, pro které by byl, v případě velkého počtu, zařízen oddělený start.

V areálu bude účastníkům k dispozici parkoviště zdarma, sociální zařízení a nehlídané boxy pro odložení osobních věcí. Každý běžec získá ke své registraci startovní číslo a speciální účastnickou medaili.

Přijďte si zaběhat na nultý ročník akce a nastartovat jaro pohybem.

Registrace a startovné

Na akci je potřeba se předem registrovat pomocí online formuláře a uhradit částku za startovné. To je pro všechny účastníky stejné. Tedy bez jakéhokoli rozdílu věku, kondice či přihlášenému počtu uběhnutých kol. Jednotné startovné je 200 Kč na osobu.

Plakát: The Most RUN
Plakát: The Most RUN

Autodrom Most

Tvrzova 5, 434 01 Most
Tel.: +420 736 180 023
E-mail: info@autodrom-most.cz
Web: www.autodrom-most.cz

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Autodrom