Menu

Benedikt

Oáza zeleně na okraji Mostu

Do zalesněného údolí na jihovýchodním okraji Mostu je situován sportovní areál Benedikt. Původně zatopený lom sloužil dlouhé roky jako oblíbené koupaliště. Později byla vodní plocha rozdělena na dvě části. V jejich okolí byla vybudována sportovní hřiště a rozsáhlé hřiště pro děti. Větší vodní plocha s písčitou pláží a vodními nafukovacími atrakcemi je využívána hlavně na koupání, menší je určena rybářům.

Na sportovních hřištích areálu se návštěvníci mohou věnovat hokejbalu, basketbalu, plážovému volejbalu, malé kopané, nohejbalu, volejbalu, házené a tenisu. V provozu je restaurace, bowlingové centrum, bungalovy a je zde otevřena hudební scéna. Příjemnou atmosféru areálu si můžete vychutnat také na veřejných grilovištích. Benedikt je místo pro klidné procházky, ale i pro vyznavače moderních trendů – najdete tady dvoukilometrový okruh pro in-line bruslení a venkovní posilovnu.

Panoramatické fotografie – Benedikt

Dostupnost

Autem (bezplatné parkoviště na přístupové komunikaci směrem od Vtelna, z ulice Vtelenská ), MHD (Most, Benedikt)

Hřiště si lze rezervovat na telefonním čísle +420 725 260 019 nebo +420 602 611 415
Pronájem hřišť se řídí ceníkem na www.tsmost.cz/sluzby/benedikt
letní provozní doba: (1. 4. – 31. 10.) Po – Ne 7:00 – 22:00 hodin
zimní provozní doba (1. 11. – 31. 3.) Po – Ne 8:00 – 18:00 hodin

Areál spravují Technické služby Most
Bezplatná linka: +420 800 444 488

info@tsmost.cz
www.tsmost.cz/sluzby/benedikt

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies