Menu

Program Studia3 na měsíc březen

9. – 30. března 2023, Studio3

Co vás čeká

Oblíbené Studio3 přináší na měsíc březen opravdu bohatý program. Těšit se můžete na dvě divadelní představení, dva koncerty a přednášku. Přijďte se něco dozvědět, poslechnout si skvělou muziku a užít si večer v příjemném prostředí.

Začátek měsíce odstartuje divadelním představením, a to v sobotu 4. března. Tentokrát divákům svou hrou zamotá hlavu spolek Divadla Kroměříž. Od 19:00 zde budou hrát tajemnou hru s názvem Veroničin pokoj. Ta pojednává o tom, jak se stane, že se studentka Susan ocitne v roli již dávno zemřelé Veroniky, a jak se s celou situací vypořádá. Původně byl termín tohoto divadelního představení naplánován na sobotu 11. března, avšak byl přesunut na dřívější. Našlápnutý měsíc bude pokračovat koncertem mladé české folk a folkrockové kapely Hřích. Ti se dostali do širšího povědomí veřejnosti když v roce 2022 vyhráli oblastní kolo Porty Vysočina spolu s diváckou Portou a nakonec získali i celorepublikovou diváckou Portu. Svou tvorbou potěší leckteré posluchače ve čtvrtek 9. března. Začátek koncertu je v 19:00 hodin.

V pondělí 20. března se ve Studiu3 odehraje přednáška spojená s premiérou promítání nového filmového dokumentu Martina Studeckého s názvem Putování za krušnohorským sklem. Přijďte se dozvědět více o tomto krásném řemeslu, které má v Krušných horách dlouhou historii. Víte třeba, jak se odkrývá či co jej pojí s hračkářstvím? To a mnohem více se právě díky filmu dozvíte. Během slavnostního večera vystoupí skupina STRŠŠ, která uvede zhudebněnou poezii Jana Nerudy. Celá akce začne v 17:00 hodin. Hned pár dní na to, konkrétně ve čtvrtek 23. března, opět zavítá do Mostu Palo Seriš. Tentokrát si s sebou ale přiveze i svého kamaráda a kolegu Filipa Tellera. Společně zde uvedou komediální inscenaci s názvem Čecháčci a Čoboláci. Jak již název napovídá, tématem budou vztahy mezi Čechy a Slováky. Jedná se o autobiografickou výpověď z jejich společného studentského života, která se zmítá na pomezí stand-up comedy a divadla. Představení začíná v 19:00 hodin a i tentokrát je smích zaručen.

Celý březnový program pak zakončí dva žánrově pestré koncerty Loes & The Acoustic Engineers ft. David Benda/ Pavlína Jíšová + Petr Kalanda Memory Band Tour 60. V programu došlo v březnu ještě k jedné změně. V předposlední březnový den se zde totiž místo jednoho koncertu odehrají dva! Loes & The Acoustic Engineers je česko-nizozemská kapela, která se v roce 2021 stala vítězem Porty a v roce 2022 i Interporty. Těšit se můžete na širokou škálu akustických nástrojů a autorskou tvorbu plnou krásných melodií a vyprávějících textů v anglickém i českém jazyce. Společně s nimi vystoupí i výjimečný host – banjista David Benda z kapely Milkeaters. Zpěvačka Pavlína Jíšová zakončuje své tour v mosteckém Studiu3. Těšit se můžete na přehlídku všech největších hitů této jedinečné zpěvačky. Úkolu doprovodné kapely se ujala spřízněná parta muzikantů z kapely Petr Kalandra Memory Band, se kterými natočila své poslední album s názvem Neznámé. Tyto dva jedinečné koncerty si můžete přijít poslechnout a náležitě užít od 19:00 hodin.

Na všechny tyto akce se platí vstupné, které uhradíte při vstupu či v předprodeji přímo v budově Studia3 v Nahrávacím studiu Ponte records, s r o, a to každý všední den od 9:00 do 17:00 hodin. Více informací k jednotlivým akcím naleznete na webových stránkách Studia3 nebo na oficiální facebookovém profilu Studia3.

Studio3

Moskevská 12, 434 01 Most
Tel.: +420 602 467 736
E-mail: ponte@ponterecords.cz
Web: www.pontestudio3.cz
FB: www.facebook.com/pontestudio3

Dostupnost

Autem
Autobusem MHD – zastávka Most, Okresní soud