Menu

Program Oblastního muzea a galerie v Mostě na měsíc březen

1.- 31. března 2020, Oblastní muzeum a galerie v Mostě

Co Vás čeká

Oblastní muzeum a galerie v Mostě si pro vás opět připravilo pestrý program. Rozhodně si nemůžete nechat ujít putovní výstavu Národního památkového ústavu „Most – zánik a zrození“, jež potrvá až do konce května 2020. V tomto měsíci můžete naposledy navštívit oblíbenou výstavu „Bílý kanibal“, která je prodloužena do 31 března 2020. Také se můžete přijít podívat na výstavu „Josef Honys – malíř a básník“, ke které je v tomto měsíci připravena komentovaná prohlídka a také výstavu současného umělce „Jan T. Urant: Beach foam“.

Dále je pro Vás připraven nový jarní cyklus přednášek „Přírodou severozápadních Čech“, z kterého proběhnou tento měsíc hned dvě přednášky – „Sádrovec – neobyčejně obyčejný nerost“ a „Podivuhodní bezobratlí všude kolem nás“. K probíhajícím oslavám výročí 150. let železnice na Mostecku je pro Vás připravena tento měsíc přednáška „Historie železniční trati Most – Moldava v Křušných horách“ a také promítání filmu o Moldavské dráze. Poslední březnovou sobotu v muzeu proběhne akce pro rodiny s dětmi s názvem „Vítání jara“. Samozřejmostí jsou také pravidelné kurzy malovaní s Pavlem Lakomým.

Více podrobností naleznete v přiloženém plakátu.

 

Místo konání

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies