Menu

Sezonní turistická soutěž

Navštěvujete pravidelně různé akce pořádané městem? Pak právě pro vás je určena nová sezonní soutěž k 100. výročí republiky.

Stačí navštívit alespoň tři městské akce, zodpovědět několik otázek a hlavní cena v podobě tabletu může být vaše.

Více informací vám sdělíme v Turistickém informačním centru, kde si zároveň můžete soutěžní kartičku* od pondělí 9. 4. 2018 vyzvednout.

*Osobní data na soutěžních kartách jsou sbírána pouze za účelem slosování o věcné ceny a kontaktování pokud budete vylosováni a v případě vašeho souhlasu také ke zveřejnění jmen výherců v Mosteckých listech. Osobní data budou uchovávána do 31. 10. 2018, aby bylo možné vybrat náhradní výherce v případě, že nebude možné kteréhokoliv z 11 vylosovaných kontaktovat nebo mu cenu předat na oficiálním předávání na Seniorských dnech dne 29. 9. 2018 a nebo si cenu nevyzvedne nejpozději do pátku 13. 10. 2019 v Turistickém informačním centru. Po uplynutí stanoveného termínu, dojde k jejich vymazání.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies