Menu

Mystery Run 2019

31. srpna 2019, od 11:00 hodin, Dlouhá Louka u Oseka

Co Vás čeká

Srdečně Vás zveme na první ročník šifrovacího závodu Mystery Run. Uskuteční se v sobotu 31.srpna na Dlouhé Louce u Oseka vedle penzionu Rozcestí. Pro zájemce jsou připraveny tři trasy. Od 11:00 hodin bude k dispozici trasa FAMILY pro rodiny s dětmi. V brzkých odpoledních hodinách bude odstartován závod RUN a WALK. Zúčastnit se ho mohou jednotliví závodníci, skupinky nebo rodiny s dětmi. Vedle sportovního zážitku navíc svojí účastí v závodě přispějete na dobrou věc, boji proti cystické fibróze.

Trasy

  • Kategorie RUN
    Můžete se těšit na závodní okruh v délce do 10km, který je připraven pro kategorii RUN. Své síly v této kategorii změří jednotlivci, kteří budou muset prokázat nejen vytrvalost, ale také smysl pro orientaci a inteligenci při řešení šifry, která je dovede k cíli.
  • Kategorie WALK
    Je určena závodníkům (tým 1-3 chodci), kterým postačí 5-7km volné chůze s luštěním.
  • Kategorie FAMILY
    Je okruh, který je připraven pro rodiny s dětmi v délce 2km se zábavnými úkoly a překážkami.

Startovné

Startovné do závodu je formou příspěvku 350 Kč. Za příspěvek obržíte tričko. Příspěvěk putuje na Nadační fond Astéri, který z něj zafinancuje celou řadu potřebných projektů. Trička jsou k dostání v Turistickém informačním centru v Mostě. S registrací na závod Vám rády pomůžeme.

Více informací naleznete na plakátu níže či zde.

Místo konání

Start akce je v sobotu 31. srpna v 11:00 hodin na Dlouhé Louce, 200 metrů od parkoviště u penzionu Rozcestí.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies