Menu
+420 774 105 314

Propagační materiály

Most a okolí: turistické cíle

Publikace Vás provede po nejzajímavěších místech v Mostě a jeho okolí. Nechybí praktické informace (otevírací doba, vstupné) ani mapy, na kterých jsou jednotlivé lokality vyznačeny.

Trojjazyčný (aj, nj, čj) průvodce je zdarma k dispozici v turistickém informačním centru.

 

 

 

Město Most v příbězích

Most v příbězích

Publikace Město Most v příbězích provede čtenáře po městě a okolí. Nechte si vyprávět příběhy o neobyčejné přeměně okolní krajiny a města samotného.

Zájemci si božuru mohou vyzvednout v turistickém informačním centru v budově Magistrátu města Mostu.

 

 

Sakrální památky Mostecka

Sakrální památky MosteckaSakrální památky Mostecka představují čtenářům nejen světově proslulý přesunutý děkanský kostel, ale seznamují je i s dalšími památkami v okolí Mostu.

Objevte s námi méně známé památky a umělecká díla sloužící převážně k církevním účelům. V případě zájmu si můžete publikaci vyzvednout v turistickém informačním centru.

 

 

Těžební oblast se zaniklými obcemi v turistické mapě

V mapě najdeme jak obce zničené těžbou, tak historické i současné těžební lokality. Drahá strana mapy obsahuje krátké představení zmizelých obcí Mostecka.

Tiskovina je zájemcům zdarma k dispozici v turistickém informačním centru.

 

 

 

 

 

Set tematických propagační materiálů

Set trojjazyčných (aj, nj, čj) propagačních materiálů představuje návštěvníkům turistické zajímavosti města a nejbližšího okolí. Soubor zahrnuje tyto informační letáčky: Hrad Hněvín, Kostely v pohybu, Muzea a galerie, Přesunuté památky, Městské divadlo v Mostě, Regionální potraviny, Sportovně-rekreační areály, Sportovní zážitky, Hrady a zámky Mostecka a Vyhlídky Mostecka.

Je zdarma k dostání v turistickém informačním centru.

 

 

 

 

Katalog umělecká díla Jiřího Bradáčka a Václava Kyselky v Mostě

Přehled děl Jiřího Bradáčka a Václava Kyselky v Mostě doplněný životopisem obou umělců, mapou města a ukázkami děl Václava Kyselky, která realizoval mimo Most. Katalog je zdarma k dostání v turistickém informačním centru.

 

 

Katalog 6. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2014

Katalog 6. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2014Katalog 6. ročníku sochařského sympozia v Mostě 2014 si zájemci mohou vyzvednout v turistickém informačním centru v budově Magistrátu města Mostu.

Umělci tvořili v areálu Nanebevzetí Panny Marie sochy na téma KAMENNÁ VODA.

 

Celkový přehled propagačních materiálů naleznete na stránkách města Mostu.

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies