Menu
+420 774 105 314

Nový cyklus besed s osobnostmi regionu „Mosty Mostu“

20. března 2018 v 17 hodin, Studijní středisko VŠFS v Mostě

Nejen rodiče či pedagogové, ale též široká mostecká veřejnost je srdečně zvána na besedu s ředitelkou Mateřské školy, Most, Lidická 44, Bc. Miladou Kmínkovou. Beseda, která nese název „Školka základ života aneb pro dětskou duši bez vrásek“, se uskuteční v úterý 20. 3. 2018 od 17 hodin v prostorách studijního střediska Vysoké školy finanční a správní v Mostě, v ulici Pionýrů 2806.

Touto besedou bude odstartován i nový cyklus besed „Mosty Mostu“, jehož hlavním cílem je dotknout se řady klíčových oblastí a témat pro současný i budoucí rozvoj Mostecka. Nepřekvapí proto, že úvodním tématem se stala právě oblast předškolního vzdělávání.

Také název první besedy s Bc. Miladou Kmínkovou byl z části inspirován i samotnou filosofií zdejší mateřské školy, kterou se snaží paní ředitelka při jejím řízení dlouhodobě prosazovat.

„Vzdělání je výsledkem lásky, trpělivosti a moudrosti,
trpělivost a moudrost pomáhají lásce vládnout“.

Mateřská škola Most, Lidická 44, byla zřízena jako příspěvková organizace statutárním městem Most ke dni 1. 1. 2003 sloučením patnácti mateřských škol v celé oblasti města Mostu. Bc. Milada Kmínková stojí v jejím čele od samotného počátku jejího fungování a v podstatě celý svůj profesní život zasvětila předškolnímu vzdělávání na Mostecku. V této oblasti působí již od začátku osmdesátých let, nejdříve jako učitelka v MŠ a následně v devadesátých letech se stala ředitelkou MŠ Komenského v Mostě a poté i ředitelkou MŠ Chemopetrol Litvínov.

Je respektovanou osobností nejen na Mostecku, o čemž svědčí i to, že zastává funkci experta pro integraci při Krajském úřadu Ústí nad Labem a je členkou Asociace předškolní výchovy, která úzce spolupracuje s Pedagogickou fakultou  a MŠMT ČR.

Otázky na paní ředitelku je možné zasílat v předstihu na email: mostymostu@seznam.cz.

Místo konání

Vysoká škola finanční a správní, a.s., Pionýrů, Most, Česko

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies