Menu
+420 774 105 314

Chcete v Mostě grilovat? Můžete na Matyldě, Benediktu či hipodromu

Celkem devět grilů ve třech lokalitách mají obyvatelé Mostu volně k dispozici. Ti, co nemají zahrádku s grilem, mohou zajít na Matyldu, Benedikt či hipodrom a prožít tam pěkné chvíle s rodinou či přáteli.

Protože se jedná o veřejná místa pro grilování, platí v nich provozní řád i základní bezpečnostní pravidla, která musejí návštěvníci dodržovat. Oheň smí rozdělávat osoba plnoletá či za dozoru zákonného zástupce či člověka staršího 18 let. Spalovat se smí pouze dřevo či dřevěné uhlí a brikety z dřevěného uhlí. Například na Benediktu či v areálu Matylda se oheň smí rozdělávat na vyhrazeném místě, nebo na přenosném grilu v čase od 8 do 20 hodin v období od 1. dubna do 31. října a v okolí grilu je zakázáno nocovat a stanovat. V areálu hipodromu poblíž dětského hracího koutku je k dispozici celoročně šest grilů, když od 1. dubna do 30. září je otevřeno od 8 do 20 hodin, od října do dubna se areál uzavírá o hodinu dříve.

Všichni návštěvníci užívají gril a jeho okolí na vlastní nebezpečí a vlastní zodpovědnost. Stejně tak platí, že griloviště lidé opouštějí uklizené.

Rezervace grilovišť:

Matylda – 725 958 011

Benedikt – 602 611 415

Hipodrom – 602 817 128

 

Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies